הסיפור שלי

"אני רוצה להיות יהודייה", אמרתי לדיינים. "ולא בגלל שגדלתי ככזו, אלא כי התאהבתי ביהדות מחדש".

התאהבתי ביופי שלה, בחוכמה, בענווה. כל כך מתוחכמת למרות שעל פני השטח נראית כל כך פשוטה. העומק, הרבדים ובעיקר המסתורין – הם שמשכו אותי פנימה ואני ממש לא מעוניינת לצאת.
מעבר להיותי יהודייה, זכיתי להיברא אישה. ולאורך ההיסטוריה היהודית, נשים היו לדומיננטיות – תפקדו כמושיעות, נביאות, אימהות – נשים חזקות, רוחניות, מופלאות – עבורי הן מודל לחיקוי. העוצמה שלהן הגיעה מבפנים, מתוך שקט וצנעה. משם אני מאמינה שאישה צריכה לבוא לעולם. חזקה כי היא בטוחה בעצמה ולא צריכה לצעוק את זה, או להילחם שיבחינו בה. אישה אוהבת ואהובה קודם כל ע"י עצמה, והכי חשוב- שיש לה רצון.
מעולם לא התביישתי ברצון שלי. ברצון להישמע, להצליח, להתקדם. רצון בחיים מלאים, חיים יהודיים. התהליך שעברתי לא היה פשוט, אך הרצון שלי לא אפשר לי להיכנע. ואני מברכת על כך. הקשיים בנו אותי ומכשולים רק מהווים עבורי היום אתגר. בחרתי לראות את היופי בהכל. ואני בוחרת בכך כל יום. כל רגע.
כל אלו הביאו אותי באופן טבעי להחלטה לשלב בעשייה שלי – אהבה, נשים, כוח ושקט. אלו הרעיונות מאחורי האתר הזה- ליצור קו הלבשה נשי מתוחכם אך צנוע. היה לי חשוב להביא טקסטורות ורעיונות עיצוב שבראשונה מבחינים בפשטות שלהם ואז חושבים – כמה מושלם.
אני מזמינה אותך להיכנס לעולם שלי. אני מאמינה שכל אחת תוכל למצוא עצמה בו. את רק תבחרי את הקו שלך- נקי/אלגנטי/מחויט/חגיגי/קז'ואל – האתר יאפשר לך למצוא את הלוק המבוקש לכל מאורע ביומך העשיר. האתר מזמין ונוח לשימוש וכל הליך הרכישה פשוט וקל. אז בחרי את המראה שהכי מבטא אותך. את הרצון שלך.
הנאה מובטחת. יאנה.  
להמשיך בקניות
ההזמנה שלך

העגלה שלך ריקה